کمی صبر کنید

طراحی وب سایت در ساری

طراحی وب سایت در ساری و خدمات طراحی سایت در ساری

ساری از زیباترین شهر شمالی ایران و مرکز استان مازندران است که با جمعیتی نزدیک به 500 هزار نفر، اقتصادی فعال و پویا دارد. آژانس بازاریابی دیلاکو یکی از شرکت های طراحی سایت در ساری است که بصورت حرفه ای خدمات طراحی سایت و بازاریابی دیجیتال را ارائه می کند. اگر قصد طراحی سایت دارید و یا می خواهید کسب و کار خود را وارد فضای دیجیتال بکنید این مطلب برای شما مفید خواهد بود.
به خاطر حساسیت های موجود در طراحی سایت و تخصص های لازم، برای مشاوره در این زمینه با آژانس بازاریابی دیجیتال دیلاکو تماس بگیرید و از مشاوره رایگان ما استفاده کنید.


درباره شهر

شهر ساری آخرین پایتخت ایران قبل از تهران است و در دوره های تاریخی دارای تمدن بوده است. یکی از مهم‌ترین مراکز گردشگری ایران به حساب می‌آید و و دارای مجموعه‌ای از جاذبه‌های گردشگری است. برج ساعت نماد ساری است و بیش از ۹۰ سال قدمت دارد. طبق گزارش مرکز آمار در تابستان ۹۶، ساری به‌عنوان اولین شهر برتر گردشگر پذیر ایران با بیش از دو میلیون سفر تابستانی شناخته‌شد.همچنین در نوروز ۹۵ ساری، به‌همراه رامسر شهرهای برتر گردشگری ایران شدند.  
۱۳ تیر روز ساری نامگذاری شد. در این روز آرش کمانگیر از ساری پرتاب تیر معروف را انجام داده که بسیاری از منابع مانند ویس و رامین ساری را محل این اتفاق تاریخی می‌دانند.

اقتصاد شهر ساری

براساس آمار وضعیت اقتصادی شهر ساری نسبت به سایر شهرهای استان های دیگر در وضعیت مطلوب تری قرار دارد، در کنار مشاغلی سنتی مثل کشاورزی و باغداری، شرکت ها و کارخانجات بزرگی در این شهر فعال هستند که محصولات و خدمات خود را به شهرها و استان های دیگر صادر می کنند.
 با توجه به رشد سریع اینترنت و کاربران اینترنتی، فرصت خوبی برای رشد شهر ساری وجود دارد تا از طریق روش های نوین بازاریابی مثل طراحی سایت، بازاریابی دیجیتال و حتی بازاریابی در شبکه های اجتماعی، برند و محصولات خود را معرفی کنند. با توجه به جمعیت ساری و میزان تقاضای بالا، بازار خوب و بکری برای عرضه محصولات یا خدمات از طریق اینترنت وجود دارد.هزینه طراحی سایت در ساریفواید طراحی سایت

امروزه اینترنت بخش جدایی ناپذیر زندگی همه ی ایرانیان است بطوریکه فقط در ایران، روزانه میلیون ها صفحه وب توسط ایرانی ها بازدید می شوند، بسیاری برای پیدا کردن محصولات یا خدمات مورد نظر خود به اینترنت رجوع می کنند اگر کسب و کار شما در اینترنت حضور داشته باشد این فرصت خوبی است تا کسب و کار خود را توسعه بدهید.

ویژگی سایت طراحی شده توسط آژانس بازاریابی دیلاکو

  • طراحی سایت های حرفه ای و زیبا
  • امنیت بالا در وب سایت و پایگاه داده
  • مشاوره تخصصی طراحی سایت بصورت رایگان
  • سرعت بالا برای لود شدن سایت و صفحات سایت
  • دارا بودن نسخه موبایل و ریسپانسیو
  • رعایت کردن اصول سئو onpage
  • پنل مدیریتی کاربر پسند
  • نمونه کارهای متنوع و حرف های


بدنبال طراحی وب سایت هستید؟

با سفارش امروز، 20 درصد تخفیف بگیرید.