کمی صبر کنید

شرکت های طراحی وب سایت در ساری

شرکت های طراحی وب سایت در ساری

شرکت های طراحی وب سایت در ساری که سالهاست در زمینه طراحی سایت فعالیت می کنند این فرصت را در اختیار شرکت ها می گذارند که با معرفی محصولات و خدمات خود در اینترنت، فروش خود و در نهایت درآمد خود را افزایش دهند. طراحی سایت این روزها به یکی از بهترین روش های بازاریابی تبدیل شده که در نقایسع با روش های قدیمی تر بازخورد و نتیجه ای بهتر دارد و بسیاری در سراسر ایران از این راه کسب و کار خود را توسعه داده اند.
در این مطلب قرار است با معرفی لیست شرکت های طراحی سایت در ساری، معیارهای انتخاب شرکت مناسب برای طراحی سایت را عنوان کنیم.
این مطلب توسط آژانس بازاریابی دیجیتال دیلاکو تهیه شده که سال ها تخصص و تجربه مفید در زمینه طراحی سایت و بازاریابی دیجیتال دارد. قبل از هر چیز اگر قصد طراحی سایت دارید، بخاطر حساسیت موضوع می توانید با ما تماس بگیرید و از مشاوره رایگان ما استفاده کنید.
امیدوارم این مطلب برای شما مفید باشد.


مزایای طراحی وب سایت

قبل از هر چیز باید به این موضوع بپردازیم که مزایای طراحی وب سایت چیست و چرا اصلا باید وب سایت داشت؟
طراحی وب سایت، ابزار قدرتمندی برای بازاریابی است، شما با کمک یک وب سایت می توانید ویترین برای محصولات یا خدمت خود در اینترنت داشته باشید که 24 ساعت شبانه روز فعال باشد و به مشتریان خدمات دهد حتی زمانی که شما حضور ندارید. باید بدانید برخلاف روش های بازاریابی های سنتی مثل تبلیغات بنری یا کارت ویزیت که لازم بود شما برند یا محصولات خود را به گوش مشتریان برسانید، در روش های بازاریابی نوین مثل طراحی وب سایت، این مشتریان هستند که شما را پیدا می کنند.
مشتریان وارد وب سایت شما می شوند و علاوه بر اینکه می توانند لیست محصولات یا خدمات شما را ببیند، از سایر خدمات، نمونه کارها و اطلاعات تماس شما استفاده کنند. به نوعی همه ی آنچه شما و تجارت شما دارد در یک وب سایت جمع شده است.
علاوه بر اینها مواردی مثل پرستیژکاری را هم در نظر بگیرید، یک وب سایت برای برند یا تجارت خود اعتبار می آورد، ارزش آنرا بالا می برد و کمک می کند اعتماد به آن بیشتر شود. 

یکی دیگر از فواید فوق العاده بازاریابی از طریق وب سایت، امکان آمارگیری است، یعنی می توان در مورد تعداد بازدید ها از سایت، تعداد فروش ها یا سفارشات ثبت شده، تعداد مشتریان به تفکیک سن یا شهر و... اطلاعات جمع آوری کرد و براین اساس برای اینده برنامه ریزی کرد.


معیارهای انتخاب شرکت های طراحی وب سایت

قبل از اینکه شرکتی را برای طراحی سایت انتخاب کنید و قرار داد طراحی سایت ببندید مواردی هستند که حتما باد در نظر بگیرید. متاسفانه بسیاری از شرکت های طراحی سایت در ساری اصلا تجربه و تخصص کافی در زمینه طراحی سایت ندارند و در نهایت باعث هدررفت سرمایه و وقت مشتریان می شوند. 

توجه داشته باشید که 
شرکت های نرم افزاری با شرکت های طراحی سایت متفاوت هستند و به این دلیل که یک شرکت ادعای خدمات نرم افزاری دارد دلیل به داشتن تخصص طراحی سایت نیست، معمولا شرکت های نرم افزاری در زمینه طراحی نرم افزارهای کامپیوتری مثل برنامه های حسابداری یا انبارداری فعالیت می کنند که کاملا با تخصص طراحی سایت متفاوت هستند. پس دقت داشته باشید که فعالیت های نرم افزاری یک شرکت را معیار تخصص در زمینه طراحی سایت در نظر نگیرید.

یکی از راه های انتخاب درست، بررسی وب سایت خود شرکت است. اگر یک شرکت برای خود طراحی وب سایت حرفه ای انجام نداده چطور میتواند برای مشتریان انجام دهد؟ پس وب سایت شرکت مورد نظر را باز کنید و از نظر زیبایی، سرعت و کارایی با سایر شرکت ها مقایسه کنید، از این طریق می توانید به میزان حرفه ای بودن یک شرکت پی ببرید.
روش دیگر برای شناسایی یک شرکت خوب در ساری، دیدن نمونه کارهای آن شرکت است. وارد سایت شرکت مورد نظر شوید و وب سایت هایی که برای سایر مشتریان طراحی شده است را ببینید.برای انتخاب دقیق تر آنرا با نمونه کارهای سایر شرکت ها مقایسه کنید.

در ادامه یک لیست از بهترین شرکت های طراحی سایت در ساری را آماده و امتیاز بندی آنها را براساس روش ذکر شده یعنی نمونه کارهای شرکت و وب سایت خود شرکت انجام داده ایم.


لیست شرکت های طراحی وب سایت در ساری

امتیاز بندی شرکت های طراحی سایت در ساری،  از 10 محاسبه شده  است، 5 نمره برای کیفیت وب سایت خود شرکت و 5 نمره برای امتیاز نمونه کارهای شرکت. نتیجه به شرح جدول زیر است :

نام شرکتامتیازآدرس اینترنتی
شرکت نرم افزاری تاد5 از 10tad-group.ir
شرکت نرم افزاری تراوان3 از 10travan.ir
گروه نرم افزاری درنیکا4 از 10dornica.net
آژانس بازاریابی دیجیتال دیلاکو9 از 10Dilaco.ir


هزینه شرکت های طراحی سایت در ساری

هزینه شرکت های طراحی سایت در ساری، بسته به شرکت و نوع سایت متفاوت است. برخی از شرکت ها برای یک سایت مشابه قیمتی بیشتر از سایر شرکت ها ارائه می دهند ولی در هر صورت اطلاع از هزینه های شرکت یکی از مواردیست که باید در نظر بگیرید. قیمت ثابتی وجود ندارد  هر شرکت بسته به تخصص و سابقه خود قیمتی در نظر می گیرید اما قیمت های طراحی سایت در آژانس بازاریابی دیلاکو بصورت زیر است :

نوع وب سایتقیمت (تقریبی)
وب سایت های شرکتی1 تا 2 میلیون تومان
فروشگاه های اینترنتی3 تا 5 میلیون تومان
وب سایت گردشگری1 تا 2 میلیون تومان
وب سایت پزشکی1 تا 2 میلیون تومان
وب سایت شرکتی حرفه ای3 میلیون تومان

البته این جدول کامل نیست و بصورت کلی با ذکر هزینه برخی از انواع مشاغل تهیه شده است.