کمی صبر کنید

سئو گوگل

افزایش بازدید سایت از طریق گوگل

سئو گوگل و افزایش ترافیک وب سایت

سئو گوگل یکی از بهترین و قوی ترین روش های افزایش بازدید وب سایت و افزایش فروش است. با کمک سئو می توان محصولات یا خدمات شرکت را به تعداد زیادی از کاربران که از طریق اینترنت در جستجوی محصولات یا خدمات مورد نیاز خود هستند معرفی نمود.
سئو یا SEO مخفف کلمه Search Engine Optimization ، به معنای بهینه سازی صفحات وب است و به مجموعه ای فعالیت هایی اطلاق می شود که منجر به افزایش بازدیدها خواهد شد.
آژانس بازاریابی دیجیال دیلاکو، بصورت تخصصی در زمینه بازاریابی دیجیتال و همچنین سئو که زیر مجموعه آن بشمار می رود فعالیت می کند، ما تجربه و نمونه کارهای مفیدی در زمینه سئو و بهینه سازی گوگل داریم و می توانیم علاوه بر افزایش رنک و جایگاه در گوگل، افزایش بازدید و در نتیجه افزایش فروش برای محصولات یا خدمات شما فراهم کنیم.
به خاطر تخصصی بودن موضوع قبل از اقدام به عقد قراردادهای سئو، حتما با ما تماس بگیرید و از مشاوره رایگان ما استفاده کنید.


مزایای سئو چیست؟

مزیت اصلی سئو افزایش میزان بازدید است، بدیهی است هر چه تعداد کاربران بیشتری از وب سایت، محصولات یا خدمات شما دیدن کنند، شانس فروش شما بیشتر خواهد شد. بخش بزرگی از جامعه امروز ایران به اینترنت دسترسی دارند و وقتی بدنبال محصول یا خدمات خاصی هستند در اولین قدم اقدام به جستجو در گوگل می کنند. اگر شما با سئو مناسب در گوگل حضور داشته باشید  واین به معنای وجود فرصت برای دیده شدن است. حضور در اینترنت و سئو، وب سایت شما را در صدر نتایج جستجو ها می آورد و بدین ترتیب شانس شما بیشتر می شود.
مزیت های اصلی و مهم سئو در زیر لیست شده اند :

  1. افزایش بازدید از وب سایت شما
  2. افزایش آگاهی از برند، محصولات یا خدمات شما
  3. افزایش میزان فروش
  4. افزایش اعتبار برند 


سئوی گوگل به بیشتر دیده شدن شما کمک می کند چراکه امورزه بسیاری از مردم برای پیدا کردن محصولات یا خدمات مود نیاز، در اینترنت جستجو می کنند.


هزینه سئو چقدر است؟

هزینه سئو نسبت به بازخورد و نتیجه ای که برای سایت می آورد بسیار به صرفه هست. شما با صرفه هزینه ای اندک در زمینه سئو می توانید درآمد و فروش خود را بالا ببرید. هزینه سئو بستگی به عوامل زیادی دارد. مثلا اگر یک وب سایت ساختار درستی نداشته باشد نیاز است تا متخصص سئو تغییرات اساسی را بروی ساختار اعمال کند که این به نوبه خود هزینه را بالا می برد. یا در مثالی دیگر، رقبا هم می توانند هزینه یک وب سایت را بالا یا پایین ببرند. وب سایتی را در نظر بگیرید که در زمینه فروش محصولات آرایشی فعالیت می کند، چون بازار فروش این محصولات در اینترنت کاملا رقابتی است پس به همان نسبت زحمت و وقت بیشتری طلب می کند تا سئو بروی سایت صورت گیرید و وب سایت در نتایج جستجوی گوگل دیده شود.
به طور کلی قیمت سئو گوگل، در آژانس بازاریابی دیجیتال دیلاکو، از 1 میلیون تومان شروع می شود و بسته به مواردی که گفته شده ممکن است قیمت تغییر کند. 

توجه داشته باشید که هزینه سئو به هیچ وجه ثابت نیست و باید با در نظر گرفتن بازار رقبا و سایر عوامل موثر محاسبه شود، به همین خاطر اعلام قیمت پروژه های سئو  تقریبا یک روز به طول خواهد انجامید. 

برآورد هزینه سئو

برای اطلاع دقیق از قیمت و هزینه سئو، با ما تماس بگرید.


سئو چگونه انجام می شود؟

روال انجام سئو گوگل کاملا تخصصی است، ولی کلیات آن بدین گونه است که ابتدا با شناسایی نیازهای وب سایت، بازار و وضعیت رقبا شروع می شود، در ادامه با بهبود صفحات، متن ها و تصاویر سعی می کنیم محصولات و یا خدمات اصلی را پربازدید تر کنیم. بعد از این مرحله بروی سایر محصولات یا خدمات کار می کنیم. یکی دیگر از مهم ترین بخش های سئو، شناسایی کلمات کلیدی است، یعنی کلماتی که قرار است با جستجوی در گوگل دیده شوید.
اگر سئو سایت را به یک فرد غیرمتخصص بسپارید ممکن است مورد جریمه یا تعلیق از سوی گوگل قرار بگیرید. پس توجه داشته باشید که سئو کار تخصصی است و باید به متخصصان این امر سپرده شود.


سئو چقدر طول می کشد؟

زمان سئو دقیقا مشخص نیست و این موضوع بستگی به گوگل دارد و چون شرکت گوگل مدام در حال تغییر الگوریتم های خود است این زمان می تواند بالا یا پایین بشود. ولی برحسب تجربه کاری، حداقل حدود 6 ماه زمان نیاز است تا نتیجه واقعی اقدامات انجام شده خود را نشان دهد و به جایگاه های مناسب در گوگل برسیم.


نکته مهم اینکه

شرکت گوگل در وب سایت خود تاکید کرده است که هیچ شرکت یا فردی حق ندارد در مورد رنک یا جایگاه گوگل قول یا تضمینی بدهد و این کار به نوعی کلاه برداری محسوب می شود زیراکه الگوریتم های جستجو مدام در حال تغییر و بروز رسانی هستند.

همانطور که گفته شد، نمی توان در مورد رسیدن به جایگاه خاصی در گوگل مثلا جایگاه اول گوگل وعده یا تضمینی داد در حقیقت هدف اصلی سئو افزایش ترافیک است نه گرفتن جایگاه های اول، فقط و فقط می توان در مورد افزایش ترافیک ورودی به سایت اظهار نظر کرد.

سئو گوگل

برای افزایش بازدید و ترافیک وب سایت خود با ما تماس بگیرید.