کمی صبر کنید

تولید محتوا

تولید محتوا با کیفیت برای افزایش فروش

تولید محتوا وب سایت ، تولید محتوا اینستاگرام

تولید محتوا یا بازاریابی محتوا، یکی از موثرترین روش های بازاریابی در دنیاست و قابلیت استفاده در پلتفرم های زیادی مثل شبکه های اجتماعی، اینستاگرام و وب سایت را دارد. تولید محتوا به معنی برنامه ریزی ، ساخت و تولید متن، تصویر، ویدئو و هر چیزی است که مخاطب به دنبال آن می گردد و یا به آن نیاز دارد در حقیقت شما با تولید محتوا به یک نیاز مخاطب پاسخ می دهید و محتوایی تولید می کنید که بدرد مخاطب بخورد و مشکل او را حل کند. از این راه، مخاطب با شما آشنا می شود و شما این فرصت را دارید تا با معرفی خودتون، میزان فروش را افزایش دهید.
آژانس بازاریابی دیجیتال دیلاکو به طور تخصصی در زمینه تولید محتوا و بازاریابی محتوا فعالیت می کند. ما تجریه و تخصص بالایی در زمینه تولید محتوا در  اینستاگرام و تولید محتوا در وب سایت داریم و از این راه می توانیم به پیشرفت شما و کسب و کارتان کمک کنیم. پس اگر بدنبال تولید محتوا حرفه ای هستید از مشاوره رایگان ما استفاده کنید.


مزیت های تولید محتوا

تولید محتوا تقریبا برای تمام کسب و کارها مناسب است مزیت هایی دارد که می تواند برای یک برند بسیار مفید باشد. مزیت های تولید محتوا تقریبا برای هر کسب و کاری مفید است.تولید محتوا به طور غیر مستقیم منجر به فروش می شود. به عنوان مثال در نظر بگیرید که اگر فردی بدنبال اطلاعاتی در مورد راه های مهاجرت به سوئد باشد و شما بتوانید با تولید محتوایی مثلا ویدئویی یا متنی ، اطلاعاتی مورد نیاز را به وی بدهید، از آنجا که مخاطب با برند شما آشنا شده این فرصت را پیدا کرده اید که یک قدم نزدیک تر شوید و با بکاربردن روش ها و تکنیک هایی فروش را رقم بزنید.
در زیر لیستی از مهمترین مزایای تولید محتوا و بازاریابی محتوا را می بینید:

  1. افزایش اعتماد به برند، محصولات یا خدمات شرکت
  2. افزایش آگاهی از برند
  3. افزایش محبوبیت برند
  4. جلب مخاطبان بیشتر
  5. افزایش فروش


هزینه تولید محتوا

هزینه تولید محتوا به عواملی مانند نوع محتوا ، پلتفرم محتوا و کیفیت محتوا بستگی دارد. به عنوان مثال تولید محتوای ویدئویی نسبت به تولید محتوای متنی هزینه بیشتری دارد یا از نظر پلتفرم ، تولید محتوا در  وب سایت با تولید محتوا در اینستاگرام متفاوت است. چون هزینه تولید محتوا به چندین عامل بستگی دارد، لازم است تا قبل از اعلام هر هزینه ای، خواسته های مشتری و نیاز های بازار و میزان رقابت بررسی شود.

هزینه تولید محتوا بصورت ماهانه محاسبه می شود یعنی شما باید برای تولید محتوا بودجه ای بصورت ماهانه اختصاص دهید.این مبلغ عینا در قرارداد ذکر خواهد شد که در ادامه بهآن خواهیم پرداخت.

با وجود هزینه هایی که تولید محتوا دارد، ولی باز هم نسبت به سایر روش های بازاریابی بخصوص بازاریابی سنتی، بسیار کم هزینه تر و به صرفه تر هستند و نتیجه بهتری هم دارد.
اگر بدنبال قیمت و هزینه تولید محتوا هستید بهتر است با ما تماس بگیرید.



قرارداد تولید محتوا

تولید محتوا کاری تخصصی است و نیاز به تجربه دارد، بسیاری از شرکت ها برای تولید محتوا برون سپاری می کنند. به همین خاطر عقد قرارداد امری ضروری است. در قرارداد تولید محتوا که به امضای هردو طرف می رسد باید مواردی ذکر شود تا از بروز اختلافات احتمالی جلوگیری کند، این موارد به شرح زیر است :

  • قیمت تولید محتوا
  • پلتفرم تولید محتوا
  • انواع تولید محتوا
  • اهداف تولید محتوا

انواع تولید محتوا

تولید محتوا انواع مختلفی دارد و باید براساس نیاز مشتری و بازار تولید شود، به عنوان مثال ممکن است مشتریان شما در اینستاگرام محتوای ویدئویی را ترجیح بدهند و یا در وب سایت به خواندن مقالات و محتوای ویدئویی علاقه داشته باشند.


در تولید محتوا باید نیاز و خواسته ی مشتری را در نظر گرفت و براساس آن تولید محتوا کرد. 

تشخیص نیاز مخاطب و خواسته ی وی بر عهدهی متخصص تولید محتوا است. اگر محتوا کیفیت خوبی نداشته باشد یا برای مخاطب هدف ناشناس تولید شود  

نح.ه تولید محتوا